ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Shëngjin - Vila Millenium
Vila Millenium

 

Шен Ѓин Албанија лето 2024
Шен Ѓин (Свети Јован)е монденско туристичко место на северниот дел од Албанија на Јадранско море со прекрасни плажи  со големо шеталиште.
Апартмани *Милениум е нов објект изграден во 2021 год.се наоѓаа на 80м од плажа
Четворокреветни и Петокреветни апартмани со  можност за дополинителен лежај опремени со кујна ,купатило,ТВ ,Wi-fi,тераса,клима(вклучена во цената )обезбеден паркинг за тие што одат сопствен превоз,автобуски превоз.
Сите апартмани се на првиот кат (објектот има и лифт).

 Picture

 

НАПОМЕНА:
- Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена
(плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
- Цена за превоз за возрасен 45 евра, за деца (2-10  год.) 35 евра
-клима вклучена во цена