ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
BOROVEC - Borovets Hills 5*
Borovets Hills 5*

BOROVETS HILLS 5*

https://www.borovetshills.com/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2022 5% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.01 DO 05.02.2023 И ОД 06.03 ДО 30.04.2023

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

4

03.01-15.01.2023

30.12-02.01.2023

16.01-05.02.2023

10.12-29.12.2022

06.02-19.02.2023

20.02-05.03.2023

06.03-30.04.2023

Double Standard 2 pax

200,00 €

289,00 €

175,00 €

131,00 €

(max 3 pax)

Трето лице на дополнително легло

70,00 €

101,00 €

61,00 €

46,00 €

1 дете од 4 -11.99 год. на дополнително легло

40,00 €

58,00 €

35,00 €

27,00 €

Studio 2 pax

231,00 €

318,00 €

200,00 €

146,00 €

(max 4 pax)

Трето лице на дополнително легло

82,00 €

111,00 €

70,00 €

51,00 €

1 и 2 дете од 4 -11.99 год.

47,00 €

64,00 €

40,00 €

29,00 €

Apartment 2 pax

255,00 €

338,00 €

221,00 €

166,00 €

( max 4 pax )

Трето лице на дополнително легло

89,00 €

118,00 €

78,00 €

58,00 €

1 и 2 дете од 4 -11.99 год. на дополнително легло

51,00 €

68,00 €

45,00 €

33,00 €

Apartment lux 4 pax

357,00 €

520,00 €

315,00 €

236,00 €

( max 6 pax)

Возрасен на дополнително легло

63,00 €

91,00 €

55,00 €

42,00 €

1 и 2 дете од 4 -11.99 год.

36,00 €

52,00 €

32,00 €

24,00 €

Single Room

120

265

106

78

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Oтказ

Под 5 дена 1 ноќ

Под 10 дена 1 ноќ

Под 3 дена 1 ноќ

Под 2 дена 1 ноќ

No Show

1 ноќ

1 ноќ

1 ноќ

1 ноќ

Доплата за Новогодишна вечера 95 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 4до 11.99 години

Цената вклучува: користење на затворен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес , ски бус , паркинг, интернет

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД